Výzva splnená 1 Výzva splnená 2 Výzva splnená 3 Výzva splnená 4 Výzva splnená 5
<< > || >>

Aktuality

Kritéria hodnotenia počas mimoriadnej situácie Covic-19 v školskom roku 2019/2020

Predmetové komisie a metodické združenie prerokovali a schválili návrh na kritériá v tomto znení:

1. – 4. ročník :  Žiak/žiačka sa zapájal/a do vyučovacieho procesu a v rámci svojich možností priebežne vypracovával/a zadané úlohy.

5.-9. ročník

·        Žiak/žiačka  sa zúčastňoval/a na  dištančnom vzdelávaní podľa svojich možností (email - Edupage, iné výukové programy – pracovné listy), prípadnú neúčasť zdôvodnil/ospravedlnil.

·        V rámci svojich zručností  a vedomostí riešil/a zadané úlohy, vypracovával/a pracovné listy, dodržiaval/a pokyny učiteľa.

·        Svoju prácu zdieľal/a jemu prístupnou formou, reagoval/a na spätnú väzbu vyučujúceho.

Ak sa zo subjektívnych príčin žiakovi/žiačke nepodarí splniť určené kritériá, žiak/žiačka môže byť pred záverečným hodnotením preskúšaný/á. Preskúšanie je možné najskôr dva mesiace po obnovení vyučovania v školách alebo do 31.8.2020. O preskúšaní žiaka rozhoduje pedagogická rada.

Oznam o zmenách organizácie vyučovania

Od pondelka, 15. júna 2020, už nebude povinné meranie teploty žiakov pri vstupe do školy a zrušia sa tiež mimoriadne obmedzenia na maximálny počet žiakov v triede alebo skupine.

Učitelia budú môcť opäť zlúčiť rozdelených spolužiakov do jednej triedy, pretože bude zrušený zákaz zmiešavania detí v triedach. Tieto opatrenia sa od pondelka stávajú len odporúčanými, nie povinnými.

Stredné školy a šieste až deviate ročníky základných škôl budú otvorené na sedem pracovných dní od 22. júna do 30. júna 2020.

Dochádzka žiakov v tomto období nebude povinná, ale dobrovoľná. Rodičom, ktorí nedajú svoje deti do školy, ale ostanú s nimi doma bude preplatené ošetrovanie člena rodiny.

Denné IT tábory

IT akadémia, do ktorého je zapojená aj naša škola, ponúka pre deti množstvo táborov. Viac informácií môžete získať na: http://itakademia.sk/denne-it-tabory/

Rozhodnutie o prijatí do 1. ročníka

Vážení rodičia,

vzhľadom k tomu, že došlo ku kontrole a doplneniu  údajov, ktoré boli potrebné k tomu, aby sme mohli pripraviť rozhodnutie  o prijatí dieťaťa do našej Základnej školy, by sme Vám chceli oznámiť, že  v stredu 10.6.2020 alebo štvrtok 11.6.2020 v čase od 8,00-13,00 h. si môžete prevziať rozhodnutie o prijatí Vášho dieťaťa do našej Základnej školy na vedení  školy.

So sebou si treba doniesť :

-        Občiansky preukaz zákonného zástupcu

Ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa na Vás!

S pozdravom vedenie školy

Opäť v škole

A je to tu! Po mimoriadnom prerušení vyučovania sme opäť v škole! Dlhých dva a pol mesiaca sme sa učili online formou, teda dištančnou formou, cez rôzne programy Alf, ZOOM alebo cez Edupage. Niektorí z nás sú ešte aj naďalej doma a ich výuka je nezmenená. My ostatní sme už v škole, dodržiavame bezpečnostné opatrenia, nezabúdame na dezinfekciu, meranie teploty, odstupy a zdržiavame sa len v svojich skupinkách, či už v triedach alebo vonku. Pre zapamätanie si tejto mimoriadnej situácie sme sa pofotili v triede s rúškami. Spoznáte nás?

Super
Super Super
Čakáme žiakov
Čakáme žiakov Čakáme žiakov
Tretiaci s rúšk...
Tretiaci s rúškami Tretiaci s rúškami
S rúškom
S rúškom S rúškom

Ešte stále nám môžete venovať 2% z Vašich daní - obe tlačivá môžete zasielať na adresu školy poštou, resp. mailom na ,, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. "

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov je možné podať do konca druhého kalendárneho mesiaca po skončení obdobia pandémie.

Situáciu sledujeme a informáciu budeme aktualizovať.