• Akutálne: Informácie k zápisu do 1. ročníka v školskom roku 2024/2025. Klikni pre viac informácií.

• Vzdelávanie pre rodičov

• Školský pohár SFZ - Futbal žiačok

• 29. 4. 2024
      • Dňa 23.4.2024 sa v Haniske uskutočnili majstrovstvá okresu v malom futbale žiačok. Za dobrého počasia sa turnaj odohral na multifunkčnom ihrisku.

Turnaja sa zúčastnilo 8 tímov nášho okresu.

Naše dievčatá po snaživom a bojovnom výkone obsadili celkové 3. miesto, čo je pekný úspech. Pred nás sa dostali už len družstvá z Medzeva a Čane. Ďakujeme dievčatám za vzornú reprezentáciu školy na tomto podujatí.

• Vynovený areál školy

• 29. 4. 2024
      • Žiaci kráčajú do školy...., kráčajú zo školy.... a svet okolo nich tak akosi plynie. Človek berie veci ako samozrejmé, hotové, ale naokolo sa neustále niečo deje, mení.

Aj u nás sa zmenilo mnoho vecí, aj keď zmeny sa diali postupne. Chcelo to čas. Tá postupnosť zmien spôsobila, že ich vnímame ako samozrejmé, stali sa našou každodennosťou.

• 18. apríl - Deň narcisov

• 24. 4. 2024
      • Dňa 18. apríla prebehla na našej škole finančná zbierka na Deň narcisov. Dobrovoľným príspevkom sme sa snažili pomôcť ľuďom, ktorý bojujú so zákernou chorobou - rakovinou.

Náš školský tím vyzbieral príspevky nielen v škole, či v obci, ale aj na plenárnom rodičovskom združení. Celkovo sa vyzbierala veľmi pekná suma 495,- EUR.

• 22. apríl - Deň Zeme

• 22. 4. 2024
      • Deň Zeme každoročne pripadá na 22. apríl. Ide o 54. ročník, kedy sa ľudia z celého sveta zapájajú do rôznych aktivít v oblasti ekológie.

Naša škola sa celoročne snaží byť prospešná pre svoje okolie. Eliminujeme a triedime odpad, vysádzame rastliny, vzdelávame sa v danej oblasti a to aj vďaka projektu Erasmus+. Dnes sme sa rozhodli v priestoroch školskej knižnice overiť vedomostí žiakov prostredníctvom vedomostného kvízu. Žiaci hravou formou overovali svoje poznatky, tipovali a nadobúdali nové informácie.

• Školské kolo Slávik 2024

• 19. 4. 2024
      • Dňa 17. apríla 2024 sa v priestoroch našej školy uskutočnilo v poradí už druhýkrát školské kolo speváckej súťaže - Slávik Slovenska 2024.

Súťaže sa zúčastnili žiaci 1. a 2. stupňa v dvoch kategóriách. Žiaci súťažili v speve jednej povinnej ľudovej piesne zo Spevníčka, druhá ľudová pieseň bola voliteľná. Porota v zložení Ing. Jany Beliovej, Mgr. Lívie Sajkovej a Bc. Moniky Németovej po náročnom rozhodovaní udelila poradie výhercov nasledovne:

• eTwinning
    • O2 Športová akadémia Mateja Tótha